Porouchal se vám notebook a přišli jste o data?
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

První pomoc – Jak postupovat při ztrátě dat?

Máte poničený pevný disk nebo jiné paměťové médium? Nevíte jak uložená data zachránit? Potom pokračujte podle následujících pokynů:

1 - Zavolejte nám na 777 712 650 nebo pošlete formulář

Rychlé kontaktování vám zajistí co nejrychlejší záchranu dat a ušetří vám tak mnoho času. Obratem vám oznámíme povahu závady na vašem médiu a odhadneme cenu za záchranu dat. Pro přesné určení je ale nezbytně nutná diagnostika v naší laboratoři.

2 - Odešlete vadné médium (vyzvedneme si je zdarma)

Pokud jste ochotni cenu akceptovat, je potřeba médium doručit do laboratoře. Lze to provést poštou nebo si ho přímo vyzvedneme po celé ČR zdarma rovnou my. Důležité je před cestou médium chránit proti dalšímu poškození. Vhodné je k tomu například vystlání krabice s médiem molitanem nebo bublinkovou fólií.

3 - Provedeme diagnostiku závady (zdarma)

Naši odborníci v laboratoři provedou diagnostiku poškození média a určí, jaká data a v jakém rozsahu lze zachránit. Po tomto procesu lze již odhadnout celkovou cenu za záchranu dat. V případě vašeho souhlasu, bude započat již samotný proces záchrany dat. V urgentních případech provedeme diagnostiku i na počkání.

4 - Proběhne záchrana dat

Ve většině případů provedeme záchranu/obnovu dat do 48 hodin. V rámci expresního režimu to lze samozřejmě uspíšit. Přečtěte si podrobněji, jak záchrana dat z XXX probíhá. Důležitá garance: Platíte jen za úspěšnou záchranu dat. Pokud záchrana dat nebude úspěšná, celá operace vás nebude stát ani korunu.

5 - Předáme vám zachráněná data zpět

Zachráněná data si můžete vyzvednout buďto sami na pobočce anebo je lze odeslat na vaši adresu poštou. Výběr varianty je pouze na vás.

Co je ještě důležité vědět?

Expres záchrana

Na tuto službu rychlé záchrany/obnovy dat jsou v ceníku určeny speciální sazby. Práce na takovéto záchraně dat započne ihned po převzetí média. V případě opravdu závažných poruch (servery, raid pole, firemní databáze atd.) jsme schopni na záchraně pracovat nonstop a kdykoliv.

Výměna vadného média, kopie dat

Zachráněná data si můžete nechat na požádání zapsat na nově pořízený disk. Pokud tak neučiníte, budou data uložena na CD/DVD nebo v případě většího objemu zachráněných dat na pevný disk.

Platba

Platba probíhá nejčastěji pomoci platebních karet všech druhů. Možné je také přijetí hotovosti případně bankovní převod.

Máme špičkové procesy a technologie záchrany dat

Stálý výzkum, nové technologie, užší spolupráce s výrobci paměťových a diskových médií, vývojovými středisky a univerzitami je prvním krokem k úspěchu. Zásadní know-how, špičkové procesy a postupy pro záchranu dat jsou dalším nezbytným krokem. Na některé typy poruch jsme na trhu v ČR jediní, kteří si s nimi dokážou poradit (např. se zadřenými ložisky u disků Seagate). Neustále zdokonalujeme a zrychlujeme své algoritmy a metody. Díky všem výše uvedeným postupům dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti při záchraně/obnově vašich poničených dat. Naše služby využívají i jiné firmy v tomto oboru.

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena